Kvantové čištění

Je to velmi rychlá efektivní metoda, díky které dokážeme cíleně rozpouštět skutečné příčiny našich životních problémů nebo stále se opakujících situací. Tato metoda nás učí propojovat emoce s rozumem. Dokáže nám rozšířit možnosti naší reality a naučit nás vědomě žít. Dává nám svobodu zakoušet sami sebe takový jací jsme, bez vnitřních rozporů a zároveň nás učí dávat tuto svobodu i ostatním lidem.

Metoda je skvělá, jak na urovnání základních mezilidských vztahů, tak i jako jakási nadstavba pro nastavení reality podle svých individuálních představ a potřeb.

Díky této metodě můžeme zažívat harmonické vztahy, vnitřní klid, rovnováhu a vnitřní i vnější hojnost ve všech směrech života.

Co“ Kvantovka“ řeší?

  • Vztahy – matka, otec, sourozenci, babičky, dědové, partneři, sousedi, kamarádi, vztah sám k sobě, vztah k životu jako takovému…atd
  • Různá silná témata nebo traumata. Strachy, obavy, nevěra, zrada, smrt, fobie, témata kontroly (mít věci pod kontrolou), strach být odsuzovaný, pomlouvaný, nemilovaný, opuštěný, odvržený a mnoho dalších
  • Ideální záležitosti – má oblíbená témata.  Co to znamená? Že si často na vědomé úrovni říkáme, že něco chceme, ale naše vnitřní podvědomé nastavení je jiné a v nesouladu. Pak v naší realitě zažíváme pravý opak toho, co chceme. Sem patří témata finanční hojnosti, životní hojnosti, sex, polyamorní vztahy, bydlení, práce, přátelství, dokonalost, rodová linie, plynutí – nechat být, ideální život, osvícení a jiné…

Úžasné je, že díky této metodě bereme svůj život opravdu do svých rukou. Pochopíme, že si můžeme s realitou skutečně hrát, a že je možné mít vše, co si sami dovolíme.

Lidé se často bojí svých emocí.

Někdy děláme vše proto, abychom je nemuseli zas a znovu prožívat. Nechceme se trápit, a tak se raději uzavřeme a emoce potlačujeme. Ty se však posléze mohou ukládat do těla, a pak začneme bojovat s psychosomatickými onemocněními, na které často není žádného léku. Sama jsem si touto zkušeností prošla. V podstatě není důvod se emocí bát.

Emoce jsou vlastně naším pomocníkem. Je to taková kontrolka, která hlásí: „Halóóó, tady je problém!“ Když se ji naučíme nepřehlížet, a naopak se obrátit k sobě a vyčistit příčinu, můžeme tak snadno předejít mnoha problémům.

Přímou cestou k sobě…