Kvantové čištění

Je to velmi rychlá efektivní metoda, díky které dokážeme cíleně rozpouštět skutečné příčiny našich životních problémů nebo stále se opakujících situací. Tato metoda nás učí propojovat emoce s rozumem. Dokáže nám rozšířit možnosti naší reality a naučit nás vědomě žít. Dává nám svobodu zakoušet sami sebe takový jací jsme, bez vnitřních rozporů a zároveň nás učí dávat tuto svobodu i ostatním lidem.

Metoda je skvělá, jak na urovnání základních mezilidských vztahů, tak i jako jakási nadstavba pro nastavení reality podle svých individuálních představ a potřeb.

Díky této metodě můžeme zažívat harmonické vztahy, vnitřní klid, rovnováhu a vnitřní i vnější hojnost ve všech směrech života.

Co“ Kvantovka“ řeší?

  • Vztahy – matka, otec, sourozenci, babičky, dědové, partneři, sousedi, kamarádi, vztah sám k sobě, vztah k životu jako takovému…atd
  • Různá silná témata nebo traumata. Strachy, obavy, nevěra, zrada, smrt, fobie, témata kontroly (mít věci pod kontrolou), strach být odsuzovaný, pomlouvaný, nemilovaný, opuštěný, odvržený a mnoho dalších
  • Ideální záležitosti – má oblíbená témata.  Co to znamená? Že si často na vědomé úrovni říkáme, že něco chceme, ale naše vnitřní podvědomé nastavení je jiné a v nesouladu. Pak v naší realitě zažíváme pravý opak toho, co chceme. Sem patří témata finanční hojnosti, životní hojnosti, sex, polyamorní vztahy, bydlení, práce, přátelství, dokonalost, rodová linie, plynutí – nechat být, ideální život, osvícení a jiné…

Úžasné je, že díky této metodě bereme svůj život opravdu do svých rukou. Pochopíme, že si můžeme s realitou skutečně hrát, a že je možné mít vše, co si sami dovolíme.

Lidé se často bojí svých emocí.

Někdy děláme vše proto, abychom je nemuseli zas a znovu prožívat. Nechceme se trápit, a tak se raději uzavřeme a emoce potlačujeme. Ty se však posléze mohou ukládat do těla, a pak začneme bojovat s psychosomatickými onemocněními, na které často není žádného léku. Sama jsem si touto zkušeností prošla. V podstatě není důvod se emocí bát.

Emoce jsou vlastně naším pomocníkem. Je to taková kontrolka, která hlásí: „Halóóó, tady je problém!“ Když se ji naučíme nepřehlížet, a naopak se obrátit k sobě a vyčistit příčinu, můžeme tak snadno předejít mnoha problémům.

Mám pro Vás příběhy z praxe

Někdy je pro mě těžké přesně v krátkosti vystihnout s čím vším vám může tato metoda pomoct. Je to z toho důvodu, že má tak široké užití. Proto jsem vytvořila uzavřenou skupinu na Facebooku, kde sdílím své postřehy z terapií. Stačí jen požádat o přístup zde. Nebo je můžete shlédnout na youtubu zde.

Věřím, že vám to pomůže tzv. nahlédnout pod pokličku a více si navnímat, zda je vám tato metoda a můj přístup příjemný. 

 

Příběhy mých klientů

Co o mně řekli klienti, kterým čištění pomohlo změnit život?

„Když jsem se poprvé setkal s pojmem „Životní mapy“, měl jsem skeptický názor a nedůvěřoval jsem téhle technice. Po nějaké době jsem se odhodlal to zkusit s tím, že jsem hlavně chtěl najít sám sebe. Už po prvním sezení jsem byl příjemně překvapen, jelikož jsem přišel na řadu odpovědí a uvědomil si věci, které nejde vidět očima. Životní mapy mi pomohly poznat sama sebe a být člověkem, jakým jsem vždy chtěl být. Díky skvělému a profesionálnímu přístupu Káti, která mě mojí cestou doprovázela, můžu konečně žít svůj opravdový život.“

Miloš Ladra

„O životních mapách mi poprvé řekl Kačky manžel. Kačenku jsem znala, ale nevěděla jsem, co přesně dělá. Již nějakou dobu jsem řešila vztahové problémy, závislost na jídle, problémy s alkoholem a další. Měla jsem za sebou několik let psychoterapie. Než jsem se ale dostala k prvnímu setkání „u flipchartu a s mapou“, chvilku to ještě trvalo. To, co se na psychoterapeutických sezeních nepodařilo za pět let, jsem u Kačky zvládla za pár měsíců. Je až neuvěřitelné, jak rychle mapy fungují. Prošla jsem si od 13 let až do 1 roku, zjistila příčiny všeho mého „neštěstí“ a změnila svůj život. Nyní jsem nejšťastnější jako jsem kdy byla. Učím se znát svou hodnotu, navrací se mi sebevědomí a mám se konečně ráda. Jsem sice stále sama, ale užívám si každý den. Ale neusínám na vavřínech , pořád je kam směřovat, kam se posouvat a co zlešovat. 

A o tom to je. Není to žádným osudem. O životě si rozhodujeme jen sami. A to opravdu není fráze.“

Tereza Zavadilová

Přímou cestou k sobě…